TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoAir

TransInfo

METS 2018: Webasto i komfort na pokładzie
InfoAir.pl - Opublikowano: 27.11.2018 12:37:31
METS 2018: Webasto i komfort na pokładzie

Podczas METS, największego na świecie pokazu wyposażenia dla sektora marynistycznego, Webasto – renomowany dostawca systemów do zarządzania klimatem podczas rejsu, wraz z Indel Webasto Marine prezentowało swoje systemy ogrzewania, klimatyzacji, chłodzenia i moduły dachowe.

Na wystawie po raz pierwszy można było zobaczyć nową jednostkę sterującą Ultimate Cabin Control, która niweluje hałas pochodzący z agregatów stosowanych w systemach klimatyzacyjnych, umożliwiając jednocześnie obsługę wielu połączonych ze sobą agregatów. Wprowadzone w ubiegłym roku rolety Folding Shade 2500 i Rolling Shade 2500 są teraz dostępne w wielkoseryjnej produkcji. Kolejne nowe produkty, prezentowane na stoisku Webasto, to lodówka szufladowa DR30 Marine oraz ekskluzywna chłodziarka do wina Divino The One, którą można aktywować, dotykając jej uchwytu.

Zarządzanie klimatyzacją

Ultimate Cabin Control firmy Webasto pełni dwie funkcje jednocześnie – nie tylko łączy w sieć agregaty klimatyzatorów BlueCool serii A, ale też wycisza ich pracę. Elektroniczny sterownik został zoptymalizowany tak, że hałas urządzenia nie jest już słyszalny we wnętrzu łodzi, w momencie gdy pracuje ono z najniższą prędkością. Dzięki temu wentylatory prądu zmiennego (AC) są tak ciche, jak wentylatory prądu stałego (DC). Sterownik Ultimate Cabin Control może zarządzać wszystkimi dostępnymi urządzeniami klimatyzacyjnymi BlueCool serii A – każdym z osobna lub kilkoma jednocześnie. W przypadku większych salonów, możliwe jest szeregowe łączenie wielu jednostek sterujących i obsługa wszystkich zainstalowanych central klimatyzacyjnych za pomocą jednego wyświetlacza MyTouch. Webasto produkuje szeroką gamę agregatów chłodzących o różnych rozmiarach i prezentuje je na METS 2018.

Rolety Marine Shading Solutions

Systemy osłon przeciwsłonecznych Folding Shade 2500 i Rolling Shade 2500 firmy Webasto, które miały swoją premierę na salonie METS w 2017 roku, zapewniają optymalną ochronę przed słońcem na morzu. Są łatwe w obsłudze – wystarczy włączyć przycisk – i bardzo trwałe, nawet w środowisku pełnym morskiej wody i zasolonego powietrza. Ponadto mogą być dopasowane pod względem długości, szerokości, zakrzywienia, koloru i rodzaju materiału, dobranego do kształtu i wyglądu łodzi. Maksymalna dostępna szerokość to 2500 mm. Rolety i osłony przeciwsłoneczne nadają się do stosowania na rufie i na pokładzie słonecznym i są już dostępne w wielkoseryjnej produkcji.

Od chłodzenia do mrożenia

Przeznaczone do stosowania na morzu chłodziarki i zamrażarki Indel Webasto Marine przechowują żywność i napoje na pokładzie w przyjemnym chłodzie, są dostosowane do uzyskiwania pożądanej temperatury i dopasowane do dostępnej przestrzeni. Szuflada Marine Isotherm DR30 została zaprojektowana z myślą o umożliwieniu jej instalacji na ograniczonej przestrzeni, nawet na pokładzie. Wersja prezentowana na METS 2018 jest wyposażona w osłonę przed zalaniem wodą, ma prowadnice ze stali nierdzewnej i elastyczne wsporniki montażowe, dostosowane do każdego środowiska instalacyjnego.

Nowością w ofercie jest ekskluzywna chłodziarka do wina Divino The One, utrzymująca butelkę wina lub szampana w idealnej temperaturze podania. Chłodziarkę można wbudować w stolik w taki sposób, że będzie praktycznie niewidoczna. Jej elegancki wygląd podkreśla oświetlenie LED w 27 kolorach do wyboru. Na stoisku Webasto były również eksponowane różnego rodzaju chłodziarki do win, lodówki, zamrażarki i maszyny do lodu.

Ponadto Webasto będzie prezentować swoje sprawdzone systemy ogrzewania do łodzi i statków o różnych rozmiarach. Między innymi zasilane paliwem Thermo Top Evo, Thermo Top Pro 120 i Thermo Top Pro 150 z mocą grzewczą od 5 do 15 kW, a także powietrzne agregaty grzewcze Air Top 50.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
Webasto

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....